Rólam


Szia! Melinda vagyok, a Mirror by Melinda Photography megálmodója.

Évek óta foglalkozom fotózással, eleinte csak hobbi szinten. Kezdetben tájakat, növényeket és állatokat fotóztam, majd a fotós tanfolyamom elvégzése után beleszerettem az emberek fotózásába. A művészet mindig is az életem része volt – a fotózás mellett rajzolok és festek is.

A főállásomban a precizitás, a felelősségteljes hozzáállás és a részletekre való odafigyelés alapvető. Ezeket az értékeket a fotózás során is magammal viszem.

A Mirror by Melinda nevet azért választottam, mert szeretném megmutatni az embereknek azt, amit sokszor nem látnak magukban. Saját tapasztalatból tudom, milyen könnyű csak a hibáinkat észrevenni. Én azt szeretném, hogy amikor megkapod a képeidet, azt mondd: "Tényleg így nézek ki? Milyen jól nézek ki!"

Leginkább az őszinte, spontán pillanatokat szeretem megörökíteni, mert ezek mesélik el a legszebben az emberek történetét.

Hiszem, hogy mindig van hová fejlődni, ezért folyamatosan tanulok és fejlesztem magam, hogy minden egyes fotózásnál a lehető legtöbbet adhassam.

A fotózás számomra nem csupán képek készítése – hanem maradandó emlékek és önbizalom ajándékozása.